zeybek ekibi

ZEYBEK EKİBİ

Kaliteyi Başka Yerde Aramayın! Uzman Zeybek Ekibimiz Size Yeterli Olacaktır!

Zeybek oyunu genel olarak Batı Anadolu yöresinde görülen bir halk oyunu çeşididir. Zeybek oyunu kendi içerisinde çeşitlere ayrılır. Birkaç kişi tarafından bir çember oluşturularak veya tek şişi tarafından solo bir gösterim olarak da oynanılabilir. Zeybek oyunu tüm Batı Anadolu da aynı oynanmadığı gibi çoğu şehirlerin oyunları birbirine benzemektedir. Örnek vermek gerekirse İzmir, Aydın, Manisa gibi şehirler aynı çeşit zeybek oyununu oynamaktadır. Zeybek’in asıl anlamı ise halkı koruyan cesur bir adamı temsil etmesidir. Zeybek dâhil olmak üzere Kafkas Dans Ekibi, Davul Zurna Ekibi, Halk Oyunları Ekibi, Davul Show Ekibi, Horon Ekibi, Semazen Ekibi, Mehteran Ekibi, Zeybek Ekibi ve Azeri Dans Ekibimizde bütün özel günlerinizde ve organizasyonlarınızda yanınızda.

Zeybek Ekibimiz

Bilindiği üzere zeybek oyunu çeşitli türlerden oluşmaktadır. Kırık zeybek, teke zeybek, kaşıklı zeybek gibi türleri bulunmaktadır. Bu saydığımız türlerin ve aklınıza gelebilecek olan bütün zeybek türlerini oynayabilmekteyiz. Profesyonel kadromuz ile sizlerin yanınızda olabilmek için bu ekibimizi oluşturduk. Çeşitli düğün organizasyonu, nişan organizasyonları, sünnet organizasyonları gibi yerlerde de sizleri yalnız bırakmamak adına hep bir tık ötenizdeyiz. Bununla da kalmayıp açılış organizasyonlarınızı en akılda kalacak şekilde göstermek için buradayız. Kalitemize güvenin emeğiniz ve paranız boşa gitmesin. Bütçenizi aşmayacak fiyat koşullarımız ve görsel şölenimizi tercih ederek etrafınıza unutulmaz anlar yaşatmanın tam zamanı değil mi? Özel günleriniz için sadece Zeybek Ekibi Kiralama yapmıyoruz.Kafkas Dans Ekibi Kiralama, Davul Zurna Ekibi Kiralama, Halk Oyunları Ekibi Kiralama, Davul Show Ekibi Kiralama, Horon Ekibi Kiralama, Semazen Ekibi Kiralama, Mehteran Ekibi Kiralama, Azeri Dans Ekibi Kiralama sektörlerinde de hizmet vermekteyiz. 

 

Muhteşem Bir Zeybek Gösterisi İzlemek İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz..

Zeybek ekibi sizlere unutulmaz gösteriler sunuyor. İstanbul zeybek ekibi

Zeybek Ekimiz İstanbul Da Olup Tüm Türkiye'de Gösterilerine Devam Ediyor. Zeybek Ekibi İhtiyacınız Olduğunda Bize Söylemeniz Yeterlidir 5 Kişiden 40 Kişiye Kadar Ekip Ve Ekipman Sağlayabilmekteyiz. Zeybek Ekibimizin Gösterilerini Yakından Takip Eden Tüm Efe Sevenlere Teşekkür Ediyoruz. Bugüne Kadar Olduğu Gibi Bundan Sonra Da Sizlere Egemiz En Güzel Kültürlerinden Olan Zeybek Harmandalı Oyununu Sergilemeye Ve Gelecek Nesillere Taşımaya Devam Edeceğiz..

İstanbul'da olan zeybek ekipleri için bizi arayınız.. zeybek ekibi kiralamak istiyorsanız zeybek ekibi sizlere hizmet veriyor.


Düğün , Nişan, Sünnet, Konser,Festival Vb. Organizasyonlarınıza Profesyonel Zeybek ekibi Çağırabilirsiniz.  Zeybek Ekibi Tamamı Profesyonel Ekipten Oluşmakta Olup Zeybek Ekibi Kostümlerimiz Birebir Aynıdır.
 

Eşsiz Koreografilere SahipZeybek Ekibi Ege Müzikleri  Ve Hareketleri İle Dünyadaki Tüm Dans Ve Oyunlar İçinde En Seçkin Yeri Almaktadır. Bu Muhteşem Gösterileri Yine Her Biri Türkiye'nin En Profesyonel Zeybek Ekibi Tarafından Yöresel Kıyafet Ve Müzikleri İle Ekibimiz Sunmaktadır.

 

İletişim : 0216 397 20 02  yada  0553 241 40 67 arayınız..

 

Anahtar Kelimeler : zeybek ekibi istanbul,zeybek ekibi istanbul firmaları,zeybek ekibi istanbul şirketleri,zeybek ekibi istanbul iletişim,zeybek ekibi istanbul telefon,istanbul zeybek ekibi,istanbul zeybek ekibi iletişim,istanbul zeybek ekibi telefon,istanbul zeybek ekibi firmaları,istanbul zeybek ekibi şirketleri,istanbulde zeybek ekibi,düğünde zeybek ekibi istanbul,zeybek gösterisi istanbul,istanbul zeybek gösterisi,halk oyunu zeybek istanbul,halk oyunu efeler istanbu,listanbul halk oyunu efe gösterisi,zeybek gurubu istanbul,zeybek gurubu istanbul iletişim,zeybek grubu istanbul,zeybek grubu istanbul iletişim,zeybek gurubu istanbul telefon

                                

GALERİ