horon ekibi

HORON EKİBİ

Uzman Horon Ekibimiz

 

Ülkemizde Doğu Karadeniz bölgesine ait yöresel bir oyundur. Doğu Karadeniz’in hemen hemen her şehrinin kendine özgü horon oynama şekilleri vardır. Her horonun bir patlama doruk noktası vardır. Kemençe eşliğinde oynanan bu oyun da kemençeyi çalan kişinin alaşağı gibi verdiği komutlarla bu doruk noktasına çıkılarak omuzlar silkinip, titremek gibi şeyler yapılmaya başlanır ve oynanılan yer dâhil her yerde bir coşku ortaya çıkar. Günümüzde halk oyunu olarak bu kategoride de yerini almaktadır. Sadece Doğu Karadeniz yöresine ait Horon Ekibimizle kalmayıp, Kafkas Dans Ekibi, Davul Zurna Ekibi, Halk Oyunları Ekibi, Davul Show Ekibi, Zeybek Ekibi, Semazen Ekibi, Mehteran Ekibi, Azeri Dans Ekibimiz ile de her zaman yanınızdayız.


Horon Ekibimiz

Horon denilince akla her zaman düğün, nişan, kına gibi eğlenceyi ele alan konular akla gelir. Horon görsel şölen olmakla birlikte tam bir enerji patlamasını dışarı atacağınız ve izlerken dahi yerinde duramayacağınız bir oyundur. Sizler için bir horon ekibi kurduk ve bu ekibimizle sizlere en iyisini sunmaya çalışacağız. Dik horon, bıçak horonu gibi aklınıza gelebilecek çoğu dalda hizmet vermeye başlamaktayız. Düğün organizasyonlarında, nişan organizasyonlarında sizi tek bırakmamak içinorganizasyonlarımızla yanınızdayız. Karadenizlisiniz ve açılış organizasyonu düzenliyorsunuz. Bunu dışarıya en iyi şekilde lanse edebilmeniz için sadece bir tık ilerinizdeyiz. Profesyonel kadromuz ile farkı tatmaya hazır olun. Horonun ayrıca bir halk oyunu olduğunu da unutmamız gerekir firmamız aynı zamanda sünnet organizasyonları içinde sizlere hizmet vermeye başlamıştır. Bütçeleri aşmayacak şekilde her bütçeye uyan fiyat avantajlarımızdan sizlerde yararlanmak için daha fazla beklemeyin. Bununla da kalmayıp sizler için en iyisini yapabilmek adına sadece Horon Ekibi Kiralaması değil diğer bütün yörelere ait oyun ekiplerimizde mevcuttur. Halk oyunları Ekibi Kiralama, Davul Show Ekibi Kiralama, Kafkas Dans Ekibi Kiralama, Davul Zurna Ekibi Kiralama, Horon Ekibi Kiralama, Azeri Dans Ekibi Kiralama, Zeybek Ekibi Kiralama, Semazen Ekibi Kiralama ve Mehteran Ekibi kiralama gibi alanlarda da sizleri yalnız bırakmayıp bu alanlarda da profesyonel ekiplerimizi kurmuş bulunmaktayız. 

 

KARADENİZ HORON EKİBİ SİZLERE HİZMETİNE DEVAM EDİYOR.   

Horon Ekibi

DÜĞÜN NİŞAN SÜNNET KONSER FESTİVAL OKUL ETKİNLİKLERİ GİBİ BİR ÇOK ALANDA BİZİ ÇAĞIRABİLİR SİZE KARADENİZİ YAŞATABİLİRİZ. HORON EKİBİMİZ PROFESYONEL GENÇ DİNAMİK EKİPLERDEN OLUŞUYOR OLUP İSTER 5 KİŞİ İSTERSENİZDE 50 KİŞİ OLARAK KATILABİLİRİZ.


Horon Ekibi Fiyatları Kişi Sayısına Ve Gidilecek Mesafeye Göre Değişiklik Gösterdiği İçin Bizi Arayarak Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.Horon Ekibimiz İster Sadece Erkek İsterseniz Bayan Erkek Karışık Şekilde Oyanayabiliyoruz.

İstanbul Horon Ekibi kiralama

Özel Gün ve Gecelerinize Organizasyonlarınıza Karadeniz Horon Ekibi Kiralama Hizmeti Veriyor, İstanbul Ve Diğer Şehirlerimizde Yaptığınız Organizasyonlara Horon Ekibi Kiralama Hizmeti Veriyoruz..

 

Başlıca Oyunlar :Acısu Horonu, Akçaabat Horonu, Çaykara Horonu, Düz Köy Horonu, Giresun Horonu, Görele Horonu, Honeftera Horonu, İnişdibi Horonu, Kız Horonu, Maçka Horonu, Rize Horonu, Tonya Horonu, Sıksara Horonu, Titreme Horonu, Artvin Tulum Horonu.

İstanbul Horon Ekibi sizlere hizmete devam ediyor. Horon ekibi kiralama


Düğün , Nişan, Sünnet, Konser,Festival Vb. Organizasyonlarınıza Profesyonel Horon Ekibimizi Çağırabilirsiniz.  Horon Ekibimiz Tamamı Profesyonel Ekipten Oluşmakta Olup Horon Ekibi Kostümlerimiz Birebir Aynıdır.

İletişim : 0216 397 20 02  yada  0553 241 40 67 arayınız..

Anahtar Kelimeler : kiralık horon ekibi,horon ekibi organizasyon,trabzon horon ekibi kiralama,düğün horon ekibi,karadeniz horon ekibi kiralamafiyatları,horon ekibi fiyatları,folklor ekibi kiralama fiyatları,horon ekibi kiralama fiyatları,horon izle youtube,horon ekibi fiyatları,folklor ekibi kiralama fiyatları,folklor ekibi kiralama istanbul,kiralık horon ekibi,halk oyunları ekibi kiralama fiyatları ankara,horon ekibi kiralama ankara,kiralık horon ekibi,horon ekibi organizasyon,trabzon horon ekibi kiralama,düğün horon ekibi,karadeniz horon ekibi kiralama fiyatları,folklor ekibi kiralama fiyatları,kiralık horon ekibi,düğün horon ekibi,horon ekibi organizasyon,trabzon horon ekibi kiralama,tulum ekibi kiralama,folklor ekibi kiralama fiyatları

GALERİ