Mehteran Ekibi

Mehteran Ekibi

Yılların getirdiği tecrübesiyle, profesyonel ekibiyle, kalitesiyle; "Açılış, festival, tv programları, konser, düğün, sünnet, karşlama, turistik gezi vb. her türlü organizasyonlarda Mehter Takımımız hizmetinizdedir.

Mehteran Ekibi kiralamak için bizimle iletişime geçiniz...

mehteran ekibi

Davetlerinizde Organizasyon İşlerini Bize Bırakın

Verdiğiniz davetlerin özel olmasını istemek en doğal hakkınız. Davet organizasyonunuz ne kadar iyi ise davetiniz de o kadar özel olacaktır.

Düğün organizasyonu,nişan organizasyonu,sünnet organizasyonu,halk oyunlarıve açılış organizasyonları hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin davetlerini, en özel günleriniz yapmaya çalışıyoruz.

Her türlü aktivite için hizmet veriyoruz. Sünnet, nişan, açılış, düğün vb. aktivitelerinizde organizasyonu alanında uzman ekiplerimizle üstleniyoruz. Sizin ve davetlilerinizin pişman olmayacağı garantisini verebiliriz.

Mehteran Ekibi

Türk toplumumuzun ilk atalarından bize miras kalan; milletimizin coşku, heyecan, vatani duygusunu temsil eden, geçmişte savaşa bayram havasında girmeyi sağlayan, düşmanın üzerine korkuyu salan, şanlı Osmanlı ordusuna güç veren ve geçmişimizle aramızda bağ kurduran mehteran takımı…

Mehteran ekibimiz özel günlerde size; yaptığı ritimler ve sergilediği güzel gösteri ile milli duygularınızı içinizde tekrar yaşatacak.

Sünnet törenlerinde çocuğunuzun alana girişini şahlandıracak, eşlik edecek ve o milli duyguyu size ve davetlilerinize tattıracak, keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak.

Ekibimizin içerik sayısını gerçekleştirdiğiniz aktiviteye ve alana göre istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz. Sünnet törenlerinde yeniçeri grubuyla çocuğunuza eşlik ettirip arkasından mehteran ekibimiz ile güzel bir tören düzenleyebilirsiniz. Ekibimiz bünyesinde bulundurduğu dokuz ekibi ile her an hizmetinize hazırdır.

Bünyemizde her daim hazır; Kafkas dans ekibi, davul zurna ekibi, halk oyunları ekibi, davul Show ekibi, horon ekibi, zeybek ekibi, semazen ekibi, mehteran ekibi, Azeri dans ekibi olmak üzere dokuz ekibimiz bulunmaktadır. Her ekibimizi; Kafkas dans ekibi kiralama, davul zurna ekibi kiralama, halk oyunları ekibi kiralama, davul Show ekibi kiralama, horon ekibi kiralama, zeybek ekibi kiralama, semazen ekibi kiralama, mehteran ekibi kiralama, Azeri dans ekibi kiralama olarak hizmet vermekteyiz.

 

 

GALERİ