Kafkas dans ekibi

Kafkas Dans Ekibi

Özel Günlerinizde Yöresel Danslarla Sizinleyiz


Sünnet, nişan, açılış, düğün ve benzeri aktiviteleriniz için düğün organizasyonunuz, nişan organizasyonunuz, sünnet organizasyonu, halk oyunları, açılış organizasyonları ve benzeri organizasyonlarımız ile profesyonel ekibimiz siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmiştir. Yöresel zevklerinize ve beğenilerinize göre sizlere hizmete hazır olan Kafkas dans ekibi, davul zurna ekibi, halk oyunları ekibi, davul Show ekibi, horon ekibi, zeybek ekibi, semazen ekibi, mehteran ekibi ve Azeri dans ekibimiz bulunmaktadır.

Kafkas Dans Ekibi

En az üç erkek bir bayandan oluşan Kafkas dans ekibimiz düğün, sünnet, nişan ya da yapacağınız açılış organizasyonunun mekanına göre dansçı sayısı ve koreografi ayarlamaktadır.Ekibimiz standart bir sahnede üç çift olarak gösterilerini sunmaktadır. Mekanda bulunan sahnenin uygunluğuna göre 4-6-8 çifte kadar dansçı sayısı artırılabilir. Dansçı sayılarımızı belirlerken sizlerin isteği yanında mekandaki sahnenin uygunluğu da göz önüne alınmaktadır.

 

Tüm eğlence organizasyonlarınızda size en iyi hizmeti sunabilecek işinde iyi, Kafkas kültürünü yakından tanıyan, hem kültüre hem dansa karşı kendini geliştirmiş Kafkas dans ekibimiz organizasyonunuzun en gözde gösterilerinden birini size sunacaklardır. Kafkas dans ekibi kiralamanın yanında sizlere sunabileceğimiz davul zurna ekibi kiralama, halk oyunları ekibi kiralama, davul Show ekibi kiralama, horon ekibi kiralama, zeybek ekibi kiralama, semazen ekibi kiralama, mehteran ekibi kiralama ve Azeri dans ekibi kiralama seçeneklerimiz bulunmaktadır.


Kafkas Dans Ekibi -Kafkas dansı

 

Muhteşem Koreografilere Sahip Kafkas Dans Ekibi  Özgün Müzik Ve Hareketleri İle Dünyadaki Tüm Dans Ve Oyunlar İçinde En Seçkin Yeri Almaktadır. Savaş Ve Aşk Temaları Üzerine Kurulu Bu Muhteşem Gösterileri Yine Her Biri Türkiye'nin En Tanınmış Sanatçıları Olan Kafkas Dans Ekibimiz Sizlere Yöresel Kıyafet Ve Müzikleri İle Kafkas Dansları Sunmaktadır.

                                 Kafkas Dans Grubu kiralama hizmeti

Düğün , Nişan, Sünnet, Konser,Festival Vb. Organizasyonlarınıza Profesyonel Kafkas Dans Ekibimiz Çağırabilirsiniz.  Kafkas Dans Ekibimiz Tamamı Profesyonel Ekipten Oluşmakta Olup Kafkas Dans Ekibi Kostümlerimiz Birebir Aynıdır.

 

Kafkas Dans Ekibi Fiyatları Kişi Sayısına Ve Gidilecek Mesafeye Göre Değişiklik Gösterdiği İçin Bizi Arayarak Detaylı Bilgi Alabilirsiniz. 


Kafkas Dans Ekibimiz İster Sadece Erkek İsterseniz Bayan Erkek Karışık Şekilde Oyanayabiliyoruz. Katıldığımız Etkinliklerde  Bıçak Kafkas Dansı da Sergiliyoruz.

 

İletişim : 0216 397 20 02  yada  0553 241 40 67 arayınız.

 

Kafkas Dans Ekibi

Davetlerinizde ya da farklı organizasyonlarınızda eşsiz koreografilere sahip dans ekibimiz Kafkas yöresinin en özel figürlerini sizlerle bir araya getiriyor. Müzik ve hareketleri ile Kafkas dansı dünyadaki en seçkin danslardan bir tanesidir.

Savaş ve aşk temasını bizlere en iyi şekilde yansıtan bu özel dans gösterisi Kafkas oyunları ekibimiz ile beraber en özel şekilde sunuluyor. Kıyafetlerimizin tamamı birebir kafkas yöresine aittir. Uzun yıllardır Türkiye’nin dört bir tarafında yapmış olduğumuz kafkas dans gösterilerimiz ile binlerce kişiyi memnun etmeyi başardık. Sünnet, nişan, açılış ya da diğer aktiviteleriniz için profesyonel ekibimiz siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam ediyor. Yöresel zevklerinize ve beğenilerinize göre Kafkas dans ekibimiz muhteşem bir gösteri hazırlıyor.

Kafkas dans grubumuz her türlü organizasyonda sizlerin yanında olmaya devam ediyor. Bu özel günlerinize renk, canlılık ve heyecan katıyoruz. Asır organizasyon otantik Kafkas kostümlü dansçıları ile sizlere mükemmel bir gün yaşatıyor. Kafkas Dans geçmişimizle beraber Türkiye'nin önde gelen topluluklarından biri olduk. Ülkemizin birçok kentinde, sayısız etkinlik ve organizasyonlarda sahne alıyoruz. Kültürümüzü en iyi şekilde yaşatmak için ekibimiz Türkiye'nin en profesyonel dansçılarıyla hizmet veriyor.

Kafkas Dans Ekibi

Dans ve müzik evrensel olduğuna inanıyoruz. Toplumlar düşüncelerini dansları kullanarak en güzel şekilde ifade edebiliyor. Kafkas dansları da bu özel koreografilerden bir tanesidir. Kafkas dansları dünyada asaleti ve görkemi en iyi şekilde yansıtan danslardan bir tanesidir. Günümüzde sosyal faaliyetlerde Kafkas halk oyunlarımıza gösterilen ilgi her geçen gün artıyor. Sizler de Kafkas dansı kiralama konusunda bizlerden destek alabilirsiniz. Kahramanlık, asalet ve zarafeti bir araya getiren kafkas dansları yüzyıllık geçmişiyle bizleri karşılıyor.

Kafkas danslarında kadın ve erkek beraber oynar. Kafkas dansı mertliği ve cesareti anlatır. Kızlarda zarafet, erkeklerde ise kahramanlık ön plana çıkar. Cesaret ve kahramanlığın gösterisinde erkek her zaman dans sırasında başını dik tutması gerekir. Uzun yıllardır Kafkas dans ekibimizle bir çok organizasyonda başarılı bir şekilde yer almayı başardık. Sizde bu özel dans gösterisini misafirlerinize göstermek isterseniz hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

GALERİ