Davul Zurna Ekibi

Davul Zurna Ekibi

Eğlencelerinize Yöresel Renkler Katmak İçin Sizinleyiz

Tüm eğlence organizasyonlarınızda tecrübeli ekibimizle sizlere sunacağımız dans gösterisi ve benzeri etkinliklerimizle eğlencelerinize renk katabilirsiniz. Düğün organizasyonu, nişan organizasyonunuza, sünnet organizasyonu, halk oyunları veaçılış organizasyonlarınıza renk katmak, sizleri eğlendirmek bizim işimiz. Gösterilerini sizlerin isteğine ve mekân sahnesinin özelliklerine göre ayarlayacak Kafkas dans ekibi, davul zurna ekibi, halk oyunları ekibi, davul Show ekibi, horon ekibi, zeybek ekibi, semazen ekibi, mehteran ekibi ve Azeri dans ekibimiz de bulunmaktadır.

Davul Zurna Ekibi

Uzman ekibiyle düğün, nişan, kına, mezuniyet, sünnet, açılışlar, gelin alma ve benzeri etkinliklerinizde davul zurna ekibimiz sizlere hizmet vermekten gurur duyar. Düğün, nişan, kına ve benzeri eğlencelerin en vazgeçilmez, en eğlenceli geleneği davul zurna enstrümanları ile eğlencelerinize yöresel bir tat katabilirsiniz. Her yöreye ait geleneklere hakim uzman ekibimiz sizleri davul zurna ile sunacakları gösteriler ile etkilemeyi, eğlendirmeyi kendilerine görev edinmişlerdir. İsteğinize göre davul zurna ekibimiz bir davulcu bir zurnacı, iki davulcu bir zurnacı ve benzeri şeklinde ayarlanmaktadır. Sizlerin memnuniyeti bizler için her zaman ön plandadır. Davul zurna ekibi kiralamanın yanında sizlere sunabileceğimiz Kafkas dans ekibi kiralama, halk oyunları ekibi kiralama, davul Show ekibi kiralama, horon ekibi kiralama, zeybek ekibi kiralama, semazen ekibi kiralama, mehteran ekibi kiralama ve Azeri dans ekibi kiralama seçeneklerimiz de bulunmaktadır.

 

Davul Zurna Ekibi Kiralama Hizmeti

Davul Zurna Ekibi olarak, İstanbul ve tüm ilçelerine sünnet düğünü, asker uğurlama, gelin çıkarma, çeyiz çıkarma, gelin alma, kına gecesi, nişan etkinlikleri ve diğer tüm eğlenceleriniz için davul zurna hizmeti verilir.Davul Zurna Ekibi Kiralama organizasyon ve düzenlemelerinizi çok uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz.

davul zurna ekibi kiralama hizmeti

Davul Zurna Ekibi Kiralama ihtiyacınız için istanbul tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, fiyat ve bilgi verelim. Size özel paket programlarımızla sizlere en uygun koşullarda mümkün olan en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

davulcu zurnacı kiralama fiyatı

Düğün , Nişan, Sünnet, Konser,Festival Vb. Organizasyonlarınıza Profesyonel Davul Zurna Ekibimizi  Çağırabilirsiniz.  Davul Zurna Ekibi Tamamı Profesyonel Ekipten Oluşmakta Olup Davul Zurna Ekibi Kostümlerimiz Birebir Aynıdır.

 

İletişim : 0216 397 20 02  yada  0553 241 40 67 arayınız..

 

Anahtar Kelimeler : davul zurna ekibi kiralama istanbul,davul zurna ekibi kiralama fiyatları,davul zurna ekibi fiyat,davul zurna ekibi sinop,boyabat davul zurna ekibi,kastamonu davul zurna ekibi,davul zurna video,davulcu zurnacı,davul zurnacı kiralama,davul zurnacı kiralama fiyatlari,davul zurna kiralama fiyatları,davul zurnacı kiralama istanbul fiyatları,davulcu kiralama istanbul,davulcu zurnacı,davul zurnacı aranıyor,davul zurna kiralama istanbul fiyat,davul zurnacı kiralama fiyatlari,davul zurnacı aranıyor,kiralık davulcu,davulcu numaraları,davulcu zurnacı fiyatları ankara,bateri kiralama,davul zurnacı kiralama fiyatlari izmir,davul zurnacı kiralama fiyatlari burs,davul kiralama fiyatları,davul zurnacı kiralama istanbul fiyatları,davulcu kiralama istanbul,davul zurnacı aranıyor,davulcu zurnacı,davul zurnacı kiralama fiyatlari izmir,davulcu numaraları,kiralık davulcu

GALERİ