Davul Show Ekibi

Davul Show Ekibi

Davul ile Harika Show Ekibimiz

 

Geçmişten günümüze kadar hala kullanılmakta olan davul gerek eğlence gerekse dans etmek için kullanılan bir çalgı aletidir. Günümüzde hala özelliğini kaybetmeyen ve hala kullanılmakta olan sayılı çalgı aletlerinden sadece bir tanesidir. Davul tek basına sadece kulak dolduğunu yapabilirken biz sizler için bunu hem kulak hem de bir görsel show olarak karşınıza çıkarmaya karar verdik davul show ekibimiz ile yola çıktı şimdi sizlere ekibimizle ne gibi ayrıcalıklara ulaşabileceğinizden bahsedelim. Sizler için sadece Davul Show Ekibi değil aynı zamanda Kafkas Dans Ekibi, Davul Zurna Ekibi, Halk Oyunları Ekibi, Davul Show Ekibi, Horon Ekibi, Zeybek Ekibi, Semazen Ekibi, Mehteran Ekibi ve Azeri Dans Ekiplerimizi de oluşturduk.

 

 

Davul show ekibi 

 

Davul show ekibi olarak kurmuş olduğumuz bu ekip alanında en iyisi olduğunu sizlere göstermek için buradayız. Düğün olur da davul olmazsa olur mu? Gelin almaya gidildiğinde bunun en gösterişli şekilde olmasını istersiniz. Biz bu gösterişi yakalamanız içinsizlere en iyi görsel şöleni sunmak adına tamamı profesyonel kadromuzla her zaman yanınızdayız. Görsel şölen derken tam anlamıyla bir gösterişten söz ediyoruz. Yani ekibimiz sahneye çıktığı an insanların gözlerini alamayacağı bir showdan tabi ki gösterilerimiz sadece düğün organizasyonlarıve sünnet organizasyonlarıiçin değil daha pek çok farklı alanlarda da yanınızdayız. İnsanlara unutulmaz bir açılış organizasyonu hazırladığınızda veya nişan organizasyonlarınız için bile tek tık ilerinizdeyiz. Halk oyunları adına düzenlenmiş olan organizasyonlarda da yer almaktayız. Siz nerede ne zaman isterseniz biz profesyonel kadromuzla her zaman yanınızdayız. İnsanlara göstereceğiniz Davul Show Ekibimizile farkı yakalayın.

 

Halk oyunları Ekibi Kiralama, Kafkas Dans Ekibi Kiralama, Davul Zurna Ekibi Kiralama, Horon Ekibi Kiralama, Davul Show Ekibi Kiralama, Azeri Dans Ekibi Kiralama, Zeybek Ekibi Kiralama, Semazen Ekibi Kiralama ve Mehteran Ekibi kiralama hizmetleri de vermeye başlamış bulunmaktayız kaliteyi bizde bulacağınızdan emin olabilirsiniz.


 

Davul Show Ekibi olarak, İstanbul ve tüm ilçelerine sünnet düğünü, asker uğurlama, gelin çıkarma, çeyiz çıkarma, gelin alma, kına gecesi, nişan etkinlikleri ve diğer tüm eğlenceleriniz için davul zurna hizmeti verilir.Davul Show Ekibi Kiralama organizasyon ve düzenlemelerinizi çok uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. Davul Show Ekibi Kiralama ihtiyacınız için istanbul tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, fiyat ve bilgi verelim. Size özel paket programlarımızla sizlere en uygun koşullarda mümkün olan en kaliteli hizmeti sunmaktayız.