Ümraniye Kafkas dans ekibi

Ümraniye Kafkas Dans Ekibi Organizasyonu

 

 
Ümraniye Kafkas dans ekibi olarak sizlere muhteşem dans organizasyonları sunuyoruz. Ümraniye kafkas dans ekibi kişi sayısı ve gidilecek yere kafkas dans gösterisi yapılacak organizasyona göre değişmektedir.


 

 
Ümraniye kafkas dans ekibi uzun yıllardır İstanbul'da bir çok otel ve ünlü isimlerin etkinliklerinde sahne aldı.Kafkas dans ekibi gösterileri ortalama 20-30 dk sürmektedir. Bizler sahne gösterilerimizde 20-30 dk zaman dilimini en güzel showlarımızla sizlere ve misafirlerinize unutulmaz kılmak için elimizden geleni yapıyoruz.Ümraniye kafkas dans ekibi gösteri yapılacak yere 1 saat önceden geliyor gerekli hazırlıkları yapmaktadır. Sahne büyüklüğüne göre ekibimizi 4 ila 10 kişi arasında ayarlayabiliyor ve aynı zamanda kafkas ekibi kiralama da istenirse bayan kafkas dans ekibi de ayarlamaktayız.

 


Konser Düğün Nişan Sünnet ve tüm davetlerinizde eğlenceli ve organizasyonlara unutulmaz kafkas dans gösterisiyle özgün müzik eşliğinde Ümraniye kafkas dans ekibi olarak katılabiliriz. kafkas dansı lezginka,kafkas dansı müziği,kafkas dansı erkek,kafkas dansı düğün,şeyh şamil kafkas dansı ,kafkas dansı düğün gösterisi,gürcistan kafkas dansı,kafkas dans videoları

 

Adres ve İletişim Bilgilerimiz
Doğu Mah. Hatboyu Cad. No:88/C Pendik
0216 397 20 02 
0 553 241 40 67 
info@asirorganizasyon.com
Web: halkoyunlarim.com

GALERİ